Hakkımızda

.1996 yılında kurulmuş olan TEKSES İLETİŞİM, iletişim ve telekomünikasyon teknolojileri sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu sektörde, 1.500’e yaklaşan ürün çeşidinin satışını, 5 kişilik genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Sektördeki hızlı gelişmeleri, bu güçlü kadro ile yakından takip ederek birçok yeniliğe öncülük etmekte olan TEKSES İLETİŞİM,  tescilli markası altında birçok ürünün, toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

 

TEKSES İLETİŞİM, 1.500' i aşkın ürünü, iş ortağı aracılığı ile Türkiye'nin 81 ilinde 500' i aşkın satış noktasına, ulaşarak, ülke genelinde bir satış  hizmetini de gerçekleştirmektedir.

TEKSES İLETİŞİM ürün ve hizmetleri, “Network Çözümleri” ve “Tüketici Elektroniği “ şeklinde iki grup altında özetlenebilir.


“Tüketici Elektroniği” bölümü; kablolu - kablosuz telefonlar,  Karel santraller, Telekom malzemeleri, faks cihazları,  el telsizleri, piller, güç kaynağı aküleri, USB bellekler, klavye-mouse setlerini ve bu ürünlerin kurulum ve/veya servis hizmetlerini içermektedir.


“Network Çözümleri” bölümü ise; veri yedekleme cihazları, KAREL marka analog ve IP tabanlı güvenlik kamera sistemleri, video konferans ve telekonferans cihazları, IP telefonlar, başlık takımları, yapısal kablolama ürünleri, rack kabinet gibi kurumsal ürünler ve bu ürünlerin kurulum ve servis hizmetlerini içermektedir.

 

TEKSES İLETİŞİM, tüketicinin ve rekabetin korunması hakkındaki kanunlar çerçevesinde, tüketici haklarına özen göstermenin yanı sıra, çalıştığı markalı ürünlerin bir çoğunda, “GOLD GARANTİ” uygulaması ile standart yükümlülüğünü tüketici yararına ileri ve yenilikçi bir anlayış içinde yerine getirmektedir.
 

Çağa uygun vizyonunu ve iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi sürekli geliştirmeye çalışan TEKSES İLETİŞİM, 2001 yılı itibari ile TOPTAN satış miktarları bazında, ANKARA’da ikinci sırada yer almıştır.
 

TEKSES İLETİŞİM, sağladığı geniş ürün yelpazesi ile kurumlara ve bireylere tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.
 

Saygılarımızla,
Tekses İletişim ltd.şti